Kızlık zarı diken en iyi doktor

2020 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikimi çok talep gören jinekolojinin en popüler konularının başında gelmektedir ,  İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasından birçok hasta geldiği gibi uzak illerden hatta yurtdışından bile çok sayıda hasta gelmektedir.  Bu yazımızda kızlık zarı konusunu irdeliyoruz , kızlık zarı nedir , kızlık zarı çeşitleri nelerdir , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , kalıcı kızlık zarı dikimi ne kadar dayanır , geçici kızlık zarı dikimi kaç gün dayanır , esnek kızlık zarı dikilebilir mi , flep yöntemi ücreti nedir , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları ne yöndedir , vajina daraltma ameliyatı fiyatları ne kadardır , kürtaj nasıl yapılır , İstanbul'da kürtaj fiyatları kaçadır? gibi konulara ışık tutuyoruz.

İstanbul'da kızlık zarı diken en iyi doktorlar için tıklayınız.

Kızlık zarı diken doktorlar

Jinekolojide birçok ameliyat yapılmakla beraber kızlık zarı dikmek ayrı bir sanat gerektirir ve dikkat ederseniz her jinekolog kızlık zarı dikmek istemez , zira kızlık zarı diken doktorlar bu işlemi uyguladıkları hastalarına bir garanti vermek zorundadırlar  ve hastada bu şekilde kızlık zarı dikiminden bir sonuç alması gerekir. Özellikle İstanbul'da kızlık zarı diken doktor bulabilirsiniz , diğer illerde bu ihtimal azalmaktadır.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

2019 yılı ilk aylarında İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama olarak .... tl civarından başlar , bu en düşük fiyat genellikle kızlık zarı diken doktorlar tarafınca geçici kızlık zarı dikimi fiyatı için belirlenmiş bir rakamdır , ama flep yöntemi kalıcı kızlık zarı gibi biraz daha komplex operasyon talepleriniz olacaksa kızlık zarı dikim fiyatı ....TL seviyelerine yükselecektir , tabi çift kat flep , kızlık zarı dikimi + vajina daraltma ameliyatı , kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti ameliyatı gibi ileri düzey ameliyatlarda daha yüksek dikim ücretleri söz konusu olacaktır.

Flep yöntemi 

Bekaret diktirme konusunda 2019 yılı İstanbul'da en fazla talep gören yöntem kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi olarak bilinir ve uygulanır. Gerçektende benimde size tavsiye edeceğim bekaret tamir metodu fleptir. Kalıcı kızlık zarı dikiminin en önemli avantajları dikim sonrası cinsel ilişkiye girmek için hastaya sonsuz bir zaman verebilmesi ve yeni oluşturulan kızlık zarının çok daha orijinal olmasıdır. Dolayısı ile kızlık zarının dikilmiş olduğu rutin muayenelerde bile ortaya çıkmaz. İstanbul'da flep yöntemi fiyatı yaklaşık .... tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

İstanbul'da birçok hastamız bekaret zarı dikim kararı aldıktan sonra yaptıkları araştırmada bize ulaşıp kızlık zarı dikimi nasıl yapılır yada kızlık zarı dikimi nasıl olur şeklinde sorular soruyorlar. bazılarıda aynı soruyu farklı biçimlerde dile getiriyor , kızlık zarı nasıl dikilir, kızlık zarı dikimi ne zaman yapılır gibi sualler. Hemen belirtelim artık vakaların tama yakını flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tercih ediyor ve bende size teknik detaj olarak kalıcı dikimi anlatacağım ; hastanın kabulu ve kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi sonucu bekareti bozulmuş olarak tespit ettiğimiz hastanın vajina girişine lokal anestezik ilaç uygularız ve birkaç dakika bekleyerek bölgenin uyuşmasının sağlarız , dolayısı ile hasta kızlık zarı dikimini hissetmez , acı duymaz. Daha sonra vajina yan duvarlarından kaldırılan ince bir flep tabakasının serbest ucunu kızlık zarı ringine dikeriz , dikişler içten ve estetik olarak , kendiliğinden eriyen şekilde yapılır , iyileşme sonrası dikiş izi kalmaz ve kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılmaz. Kızlık zarı dikim ameliyatı yaklaşık 25 dakika sürer ve daha sonra yürür gidersiniz ve çalışıyorsanız aynı gün yeniden işbaşı yapabilirsiniz.


Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kızlık zarının dikilmiş olduğunun başka bir jinekolojik muayene veya cinsel ilişkide ortaya çıkıp çıkmayacağı çok fazal sorulur ve konu edilir. İşin mantığıda zaten bu sorunun cevabını oluşturuyor diyebilirim. Gerek kalıcı kızlık zarı dikimi , gerekse geçici kızlık zarı diktirme yapılsın kızlık zarıtama yakın ihtimallezaten o şekilde işlem yapılır. Dolayısı ile kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye merak ediyorsanız içiniz rahat etsin ,  anlaşılmaz. Dikilmiş bir kızlık zarı ile doğal bir kızlık zarı arasında cinsel deneyim açısından fark yoktur.

Vakum kürtaj

2019 yılında gebelik sonlandırma konusunda en garantili ve sağlıklı yöntem vakum kürtaj olarak bilinir. Bizde yaklaşık 25 yıldır vakum kürtaj uyguluyoruz ve Allaha şükür yüzümüz kara çıkmadı. Vakum kürtajda rahim içine tıbbi aletlerle müdahale edilmiyor , kesme biçme , dikme gibi işlemler yapılmıyor , sadece negatif basınç verilerek sıvı haldeki gebelik kesesi dışarı alınıyor. Dolayısı ile kürtaj sonrası kanama , ağrı ve yeniden gebe kalma zorluğu gibi problemler yaşanmıyor. İstanbul'da vakum kürtaj fiyatları yaklaşık ... TL civarından başlar.

Yazıyı hazırlarken kızlık zarı dikimi yapan en iyi doktorlar için sitesinden alıntılar yaptığım saygıdeğer hocamıza teşekkürü borç biliriz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi sonrası kabızlık