Kızlık zarı diken doktorlar

İstanbul'da kızlık zarı diken doktorlar , kızlık zarı diken en iyi doktor , kızlık zarı diken hastaneler, kızlık zarı diken en iyi jinekolog gibi aklınızdan geçen tüm sorulara cevap veriyoruz. Sitenin adı kızlık zarı diken en iyi doktor ama ben kızlık zarı diken en iyi doktorum diye bir iddiada bulunduğumu zannetmeyin , daha doğrusu himenoplasti ameliyatını en iyi hangi jinekolog yapar bunu tespit etmek mümkün değil , zira bekaret diktirme işlemi son derece mahrem bir müdahale olduğu için himenoplasti yaptıran bayanlarda kalkıp ben şu doktora diktirdim diyemezler , ama yine en adaletlisini google'a sorabilirsiniz , bence google arama sayfasına kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir diye yazdığınızda karşınıza çıkan sonuçları değerlendirebilirsiniz. Bu yazımızda sadece hangi jinekologun daha iyi kızlık zarı diktiği ile ilgilenmeyip bekaret diktirme ile alakalı birçok konuya değineceğiz, mesela kızlık zarı dikimi fiyatı , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenler , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi , geçici kızlık zarı dikimi , çift kat flep yöntemi , vajina daraltma ve kızlık zarı dikimi kombine ameliyatları, kürtaj fiyatları gibi konulara değiniyoruz.

Kızlık zarı tamiri

Kızlık zarı dikilebilir mi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı gibi çok soru geliyor , bende onlara yıllardrı dikiyoruz , demekki oluyor ve işe yarıyor diyorum , işin aslıda o zaten kızlık zarı dikimi anlaşılacak olsa veya başarı oranı düşük olsa kimse bu müdahaleyi yaptırmazdı , öyle değil mi ? Biraz daha ayrıntıya girelim , kızlık zarı tamiri 2 farklı metodla yapılır , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ve geçici kızlık zarı dikimi olarak ayırabilirsiniz. Ama benim size tavsiyem ve favorim kalıcı kızlık zarı dikimidir , gerçekten harika sonuçlar alıyoruz ve dikilmiş olduğuda tama yakın olasılıkla anlaşılmıyor , kan geliyor. Ama hastaların %10 lık bölümü geçici kızlık zarı dikimini tercih ediyor , onun sebeplerinide aşağıda veriyorum okumaya devam edin.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

En popüler olan ve sadece bizde değil tüm dünyada kızlık zarı diken en iyi jinekologlarca tercih edilen himenoplasti çeşidi flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir, iyileşme özelliğiğ olmayan,eski ve bozulmuş himen dokusunu tamir etmek yerine hemen komşu vajina dokusundan ince bir flep tabakası kaldırarak kızlık zarı ringine dikmek çok daha mantıklı oluyor ve 20 gün içinde dikişler eriyerek yokolduğu zamanda dikiş izide pek kalmadığı için altından pırıl pırıl yeni kızlık zarı çıkıyor. Kalıcı kızlık zarı dikiminin en büyük avantajı himenoplasti ameliyatı sonrası yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girecek olsanız bir bakire ile aynı oranda kızlık zarı kanaması ortaay çıkacak olmasıdır. Yani aslında eski bakirelik günlerine geri dönmek gibi telakki edebilirsiniz. İstanbul'da kızlık zarık zarı dikimi fiyatı ortalama olarak ....tl civarıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi

Geçici himenoplasti müdahaleleri günümüzde değil çok eski devirlerde bile yapılan bir jinekolojik işlem idi , gerçi artık flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi varken geçici dikim yapmak çok mantıklı gelmez , ama fazla vakti olmayan , hemen aynı gün veya birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmeyi planlayan bayanlara birebir gelebilir. Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye kafanızda soru işareti oluşmuştur bile; kalıcıya göre çok daha basit bir operasyondur diyebilirim , eski kızlık zarı parçalarını yeniden birbirine dikmekten ibarettir, ama daha önce bahsettiğimiz gibi kızlık zarı dokusunun iyileşme özelliği olmadığı için dikişler kaynamaz ve 10 gün sonra dikilmiş olan kızlık zarı yeniden bozulacaktır , bu süre zarfında cinsel ilişki yaşar iseniz büyük ihtimalle kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , bu ihtimal bakire bayanlarla aynıdır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılı mart ayı sonu gibi İstanbul'da kızlıkk zarı dikimi fiyatları ortalama ....tl civarıdır , gerçi her jinekolog kafasına göre ayrı bir himenoplasti fiyatı belirlemiyor değil , ayrıca yapılan bekaret diktirme çeşidine görede farklı ücretlendirmeler ortaya çıkabilir , mesela az tercih edilen geçici kızlık zarı dikimi fiyatları nispeten ucuz iken flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti az daha yüksek olabilir , ayırca üst düzey müdahalelerden olan çift kat flep ve vajina daraltma + kalıcı kızlık zarı dikimi gibi işlemler için daha fazla fiyat söylenecektir.

Kızlık zarı muayenesi

Bekaretinizin bozulmuş olabileceği hiç aklına geliyor mu ? kızlık zarı sadece cinsel ilişki ile değil sürtünme şeklinde ön sevişme gibi cinsel aksiyonlardada bozulabilir ve kan gelebilir , bu durumda kafanıza takılan konu sanıyorum bir sonraki cinsel ilişkide kanama olup olmayacağıdır , bunu ancak kızlık zarı muayenesi veya halk deyimi ile kızlık testi yada bekaret kontrolü yaptırarak netleştirebilirsiniz. Ama utanıyorum , çekiniyorum , jinekolog muayene esnasında vajinama parmağını sokarda kızlıkzarım dahada bozulur mu diye endişelerinizi bir kenara bırakın , zira kızlık zarı muayenesi asında herhangi bir cihaz kullanmadan veya el ile dokunmadan yapılır , jinekolog sadece göz ile bakarak kızlık zarınızın bozlulup bozulmadığını veyazedelenme olup olmadığını size söyleyecektir. İstanbul'da kızlık zarı muayenesi fiyatı yaklaşık ...tl civarıdır.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi sonrası kabızlık

Kızlık zarı diken en iyi doktor