Kızlık zarı diken hastaneler

İstanbul'da kızlık zarı diken hastaneler hangileridir, kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir, kızlık zarı diken yerler hangi semtlerdedir, kızlık zarı dikimi nasıl yapılır, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır, labioplasti ile kalıcı kızlık zarı dikimi aynı anda yapılır mı, geçici kızlık zarı diktirince kaç gün dayanır, vajina daraltma ve flep yöntemi tek seansta biter mi , kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı , lazerle kızlık zarı dikimi vajinada yanık izi bırakır mı, kızlık zarı diktirenlerin yorumları nasıldır, kızlık testi veya kızlık zarı muayenesi fiyatı kaç paradır, parmak ile kızlık zarı bozulur mu, kızlık zarı zedelenmesiyle bozulması arasında ne fark vardır, 2019 yılında İstanbul'da kürtaj fiyatları kaç liradan başlar ? Gibi merak ettikleriniz konuları bu yazımızda derledik. Kızlık zarı ve kürtajla ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi bize sorabilirsiniz, telefonlarımız gece gündüz açıktır, ayrıca WhatsApp üzerindende bize yazabilirsiniz. Aşağıda her paragrafta konu ile alakalı en önemli noktaları açıklıyorum dikkatle okuyunuz.

Kızlık zarı dikimi

İstanbul'da kızlık zarı dikimi yada bilimsel adı ile himenoplasti ameliyatları jinekolojinin en fazla ilgi çeken müdahaleleri arasındadır. Sadece bizim gibi İslam ülkelerinde değil en ileri batı ülkelerinde , ABD'de , İngiltere'de ve Avrupanın tüm ülkelerinde yaygın olarak bekaret zarı dikilmektedir , ama bunların arasında vaka sayısı kızlık zarı diken doktor tecrübesi açısından en önemli merkez yine İstanbul'dur. Daha çok Avrupa yakasında kızlık zarı diken hastaneler ve jinekolog muayenehaneleri vardır. Teknik olarak hymenoplasty operasyonları iki farklı gruba ayrılır, en çok tercih edilen ve en iyi yöntem olan flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimi , vajina daraltmalı flep yöntemi , labiopasti ile kombine kalıcı zar dikimi , çift kat flep yöntemi şeklinde sıraladıklarımın hepsi kalıcı bekaret diktirme yönteminin varyasyonlarıdır. Bunların dışında çok daha eski bir yöntem olan geçici kızlık zarı dikimide artık nerdeyse terkedilmiş olmakla birlikte fazla vakti olmayan ve acilen cinsel ilişkiye girmek isteyenlere uygulanmaktadır. Kalıcı kızlık dikiminde operasyon sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaklanır ama sonrasında ilişki için sonsuz zamanınız olacaktır, 10 sene sonra bile cinsellik yaşasanız kızlık zarı kanı gelecektir, buna karşılık geçici kızlık zarı dikiminde aynı gün bile ilişki mümkün iken en geç 10 gün içinde cinsel birliktelik yaşamaz iseniz kızlık zarınız kendiliğinden bozulacaktır. Kızlık zarı dikimi hakkında daha geniş bilgi için ;
www.kizlikzaridiktiren.com blogumuzda bakınız.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 Mayıs ortalarına doğru İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama olarak .... tl maliyet seviyelerindedir. Gerçi kızlık zarı dikimi yapan jinekologlar ve hastaneler sıklıkla birbirinden farklı himenoplasti ücreti söylemektedirler , ama daha fazla kızlık zarı dikimi metodu ve aynı senasta yapılan diğer müdahaleler toplam fiyatı etkilemektedir. Mesela en sık olarak yapılan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile vajina daraltma ameliyatı aynı senasta yapıldığında tek tek yapılmasına göre çok daha ekonomik maliyetlere iner. Bu grupta en ucuz kızlık zarı dikimi fiyatları geçici zar diktirmedir.

Kızlık testi

Kızlık zarı muayenesi yada kızlık testi İstanbul'da çok sık uygulanan teşhis metodları arasındadır , kızlık testinin nasıl yapıldığını anlatarak konuya gireyim, bekaret muayenesi jinekolog tarafınca sadece gözle bakarak gerçekleştirilir, yani zara kesinlikle dokunulmaz , vajinaya herhangi bir alet veya cihaz sokulmaz, dolayısı ile zedelenmiş bir kızlık zarının muayene esnasında yırtılması, bozulması mümkün değildir. Kızlık testi sonucunda bekaret zarınızın bozulup bozulmadığını, kızlık zarı zedelenmesi olup olmadığını , kızlık zarı çeşidini, en önemiside cinsel ilişkide kızlık zarı kanı gelip gelmeyeceği net olarak söylenebilir. İstanbul Avrupa yakasında kızlık testi fiyatları ortalama ...tl civarıdır. Kızlık testi hakkında geniş bilgi için ;
www.kizliktesti.com/2015/05/kzlk-testi.html sayfamızda bakınız.

Kızlık zarı diken yerler

İstanbul bizim memlekette kızlık zarı dikimi açısından tüm illerden hasta toplayan ve nerdeyse ülkenin toplam himenoplasti operasyonlarının %90'ının yapıldığı bir şehirdir. İstanbul'da kızlık zarı diken yerler genellikle Avrupa yakasındadır. Vaka sayısının yüksek olması ve diğer illerdende farklı kızlık zarı sorunlarıyla hastaların İstanbul'a gelmesi sonucu çok yüksek bir jinekolog tecrübesi ortaya çıkmaktadır.

Kürtaj fiyatları

İstanbul'da 2019 kürtaj fiyatları ortalama olarak ...tl civarıdır. Kürtaj yapan doktorlar genellikle gebelik haftasına göre çocuk aldırma ücreti belirlerler. Tabi bu durumda hamilelik haftasının nasıl tespit edildiğinide bilmekte fayda var, çünkü birçok hasta yanlış hesaplayarak değerli kürtaj süresini geçirebiliyorlar. Gebelik haftası son adetin ilk gününden itibaren sayılır, cinsel ilişki tarihinin hamilelik haftası belirlemede kıymeti yoktur. Mesela adet gecikmesi 7 gün olan bir bayan 5 haftalık hamiledir. Kürtaj fiyatlarıda işte bu hesaba endekslidir. En küçük gebelikte en ucuz kürtaj ücreti ortaya çıkar ve hafta ilerledikçe ücrette ilerler.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi sonrası kabızlık

Kızlık zarı diken en iyi doktor