Kızlık zarı diktirme ücreti

Bakirelik günlerine geri dönme talebi sadece İslami ülke bayanlarına has bir akım değil, nerdeyse tüm toplumlarda benzer oranda trafik çeken bir olgudur. Tam birleşmeli cinsel ilişkide bekaretin gözden çıkartılması veya sürtünme şeklinde yakınlaşmalar, mastürbasyon veya vajinaya parmak sokmak gibi kızlık zarı yırtılmalarında ön şart ne olursa olsun kızlık zarı diken en iyi doktorlarca himenoplasti ameliyatı yapılabilir. Maliyetler konusuna gelirsek , 2019 senesi itibarı ile kızlık zarı diken yerlerde İstanbul Avrupa Yakasında ve Anadolu yakasında kızlık zarı diktirme ücreti yaklaşık ....tl civarıdır. Zar dikimi konusuna yoğunlaşmış doktorlar olarak hastaların arzu ettikler operasyon çeşidine bağlı olarak farklı dikim fiyatları telaffuz ederiz, mesela geçici kızlık zarı dikimi bu grupta en ucuz kızık dikim maliyetine sahiptir, ama en popüler olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti ise az daha yüksek uygulanır, vajina daraltma yani vajinoplasti , dudak küçültme yani labioplasti gibi ek ameliyatlarıda aynı seansa sığdıracaksak himenoplasti maliyetine ekleme yaparız.


Kızlık zarı dikimi

Sanıyorum kadın hastalıkları tıp branşında en çok ilgi çeken operasyon çeşidi himenoplasti yani kızlık zarı dikimi ameliyatlarıdır. Bir bayana bakireliğini geri vermek , estetik , jinekolojik ve sosyal sonuçlar yaratan bir olaydır. Vajinal hijyeni korumaya destek olan himeni tamir etmek en fazla sosyal yaşama adaptasyon için arzu edilen bir ameliyattır. İnsan haklarına aykırı bir gelenek olarak evlenecek bayanlara kızlık zarı kanaması ön şartını koyanlara karşı önemli bir by-pass metodudur. Kızlık zarı teknik olarak iki farklı metodla dikilebilir; en eski metod olan geçici kızlık zarı dikimi en fazla 10 gün dayandığı için çok pratik değildir, ama efsanevi flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi cinsel ilişkiye girmek için sonsuz bir zaman kazandırır.

Kızlık zarı diken doktorlar

Genel olarak jinekologlar arasında kızlık zarı diken doktorlar son derece az sayıdadır, dikim sonrası cinsel ilişkide kızlık zarı kanamasının sağlanması bir jinekoloğa büyük sorumluluk yükler, dolayısı ile özellikle kızlık zarı dikimi konusuna yoğunlaşmış ve konu hakkında geniş tecrübesi olan kadın doğum uzmanları tarafınca yapılmadında fayda vardır.

Kızlık zarı diken hastaneler

2016 yılında İstanbul'da kızlık zarı diken hastaneler hangileridir bilmek zor , çünkü zar diktirmek isteyen birçok hasta gizlilik sebeplerinden dolayı özel jinekolog muayenehanelerini tercih ediyor, özel hastanelerde himenoplasti ameliyatının yapılıp yapılmayacağı çalışan jinekoloğun inisiyatifine bırakılmıştır. Hergün bizi arayan yüzlerce hastanın iyilimine bakarsak hastaneden ziyade tama yakın hasta özel kadın hastalıkları uzmanı muayenehanelerine yöneliyorlar.

Kızlık zarı diken en iyi doktor

Bakireliği geri kazanmak için himenoplasti ameliyatı olmayı kafanızda netleştirdikten sonra kesin sonuç almak adına İstanbul'da kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir diye araştırmanız gayet normaldir, zira böyle bir durumda ameliyat sonrası yakın zamanda veya yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girecek olsanız kızlık zarı kanaması gelmesi konusunda garanti isteyeceksiniz. Bu konuda zar dikimini yapacak jinekoloğun tecrübe durumu ve dikim yaptıran hastaların aldıkları başarılı sonuç durumu göz önünde bulundurulmalıdır.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi sonrası kabızlık

Kızlık zarı diken en iyi doktor