Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi ihtiyacı olanlar için derinlemesine araştırılması gereken, acelesi olanlar için tutunacak son dallardan biri olan ama sadece merakı olanlarada ilginç bir konu olarak görünür. Kızlık zarının memeliler arasında sadece insanda rastlanması ilginç bir tesadüftür ama din kültürüne önem veren toplumlarda bekaret ve evlenilecek kadında şart koşulan saflığın sembolü olarak en tepede dimdik durmaktadır, boşuna uğraşmayın binlerce yıldır süre gelen bu anlayış değişmez, aslında ben 30 senedir himenoplasti yani bekaret tamiri ameliyatları üzerine çalışan bir doktor olarak son 10 yılda bu operasyonlara talebin arttığını söyleyebilirim. Biliyorum kızlık zarını konuşmak, tartışmaya açmak , birde jinekoloji olarak bozulmuş kızlık zarını tamir ederek bayanları yeniden bakire yapmak çocuklarınıza tavsiye edeceğiniz bir tıp branşları arasında olmayabilir ama birileride bu işi yapmalı değil mi ? işte o benim :) Bu yazımızda kızlık zarı diktirme konusunda aklınızı tırmalayan temel konulara değiniyorum, kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir sorusuna bir doktorun yanıt vermesi çıkar çatışmasına yol açabilir, buna sizler karar vereceksiniz. Bana telefonla ulaşmak için  dan arayabilirsiniz kızlık zarı dikimini derinlemesine konuşuruz, ayrıca dende yazarak güncel kızlık zarı dikimi fiyat listemizi isteyebilirsiniz, ve diğer bilgileri indirebilirsiniz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi


Dikkat ederseniz kızlık zarı diken en iyi doktorlar size genelde kalıcı kızlık zarı dikimini tavsiye ederler, bunun sebebi ise orijinal bakirelik durumuna en yakın ameliyat metodunun flep yöntemi olmasıdır, aynı zamanda ustalık gerektiren, jinekoloğun tecrübeli olmasının ilk kural olduğu, son olarakta az sayıda jinekoloğun yapabildiği bir ameliyattır, tabiki geçici kızlık zarı dikimine kalıcı kızlık zarı dikimi adı takıpta evlilikten birkaç gün önce kontrol adı altında yeniden geçici kızlık zarı dikimi yapma eylemini saymıyorum, o yüzden gerçek flep yöntemi ve gerçek olayan flep yöntemi gibi kavramlar orataya çıkmıştır. Bu durumda kızlık zarı diktirmeden önce detaylı bir araştırma yapmakta fayda var.

Kızlık zarı dikimi fiyatı


Himenoplasti ücretleri sanıldığı kadar yüksek seviyelerde değildir, özellikle kızlık zarı diken en iyi doktorlar buna ihtiyacı olan herkesin ulaşabilmesi için makul düzeylerde tutarlar, ama şuda var, anormal yüksek fiyata zar dikim yapanların diğerlerinde daha iyi bir ameliyat yapıyor oldukları kanaatine kapılmayın, 25 dakika sürecek bir operasyon için aşırı pahalı ücretlendirme etik olmazdı. Yinede kızlık zarı dikimi fiyatlarının yapılacak ameliyatta sizin ek isteklerinize göre değişebileceğini söylemeliyim, mesela çift kat flep yöntemi, vajina daraltmalı flep metodu gibi üst düzey ameliyatlar daha pahalıdır, buna karşılık en ucuz kızlık zarı dikimi geçici olanlardır, onlarda 1 haftalık ve 2 haftalık olarak ikiye ayrılır.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?


Hastaların %90 kadarının tercih ettiği ve kızlık zarı diken en iyi doktorların tavsiye edeceği kalıcı kızlık zarı dikimini anlatmak sanırım durumu özetleye yetecektir, zaten geçici kızlık zarı dikimi çok ilkel bir yöntem olduğu için fazla konuşacak bir ayrıntı yok, eski zarın üzerine birkaç dikiş atmak yeterli oluyor, dikişler 1 hafta veya 2 hafta içinde eriyeceği içinde geçici kızlık zarı dikiminde bu süre içince cinsel ilişkiye girilmez ise yapılan ameliyat boşa gidiyor.
  Kalıcı kızlık zarı dikimi namı değer flep yöntemi ise çok daha meşakkatli ve ustalık gerektirn bir müdahaledir, vajina girişindeki himen bölgesinde vajina duvarlarından tek çift kat flep kaldırılır ve orta hatta minik dikişlerle birleştirilir, küçük bir adet deliği bırakılır, yapılan işlem gerçektir, vajina dokusuna aittir, içinden damarlar geçmektedir , dolayısı ile ilişkide yırtılınca kan gelecektir.

Geçici kızlık zarı dikimi


Hipokrat zamanından beri yapılagelen geçici kızlık zarı dikimi günümüzdede acil durumlarda, vakti olmayanlar için önemli bir seçenek olarak karşımızdadır, cinsel ilişkiye girmek için süre kısıtlaması ile gelen metodun kullanımı bu öennliğinden dolayı kısıtlıdır. Evliliğe günler kala vakit ayırıp bu ameliyatı yaptırmak ayrı bir külfet getirebilir, ameliyattan sonrada hataket kısıtlaması ile daha ağır kanlı bir görünüme bürünmek gerekir, koşmak zıplamak, hoplamak, spor yapmak cinsel ilişkiye kadar kısıtlanır. Buna karşılık kalıcı kızlık zarı dikiminde iyileşme dönemindende günlük iş hayatınıza devam edebildiğiniz gibi, ilk aydan sonrada normal bakire bir bayanın yapabildiği tün fiziki faaliyetleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi yorumları


Yeniden bakire olmak için doktor seçmek çok zordur biliyorum, kızlık zarı diken en iyi doktor hangisidir nasıl bileceksiniz, ya o değilse ne yapacaksınız, işte bu noktada başvurabileceğiniz tek bilgi kaynağı kızlık zarı dikimi yorumları oluyor, tabiki isterdiniz bir arkadaşınız daha önce kızlık zarı diktirmiş olsun ve size canlı canlı gerçek tavsiyelerde bulunsun ama bu son derece mahrem bir ameliyat olduğu için öz kardeşiniz bile diktirmiş olsa sizin haberiniz olmayacaktır :) Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okurkende dikkatli olmak lazım, bazıları abartılı veya reklam amaçlı olabilir, daha kötüsü bir doktoru karalama amaçlıda kızlık zarı dikimi yorumu yazılmış olabilir. Doktor seçmek kolay iş değil gerçekten, siz en iyise bana gelin :) bunu her doktor diyebilir, karar sizin.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diken en iyi doktor

Kızlık zarı dikimi sonrası kabızlık

İstanbul anadolu yakasında kızlık zarı diken hastaneler